The Dukes is een rugbyclub uit de Brabantse hoofdstad ‘s-Hertogenbosch. De club is opgericht in 1974 en heeft een rijke geschiedenis, waar ze erg trots op zijn. Het eerste team speelt op het hoogste niveau van Nederland. Daarnaast zijn er meerdere senioren en Dames teams en de jeugdafdeling is de grootste van het land. Voor deze grote sportclub ontwikkelde wij een volledig nieuwe website met een uitgebreid pakket aan functionaliteiten.
Bezoekers hebben de mogelijkheid kaartjes te kopen voor diverse evenementen dankzij de WooCommerce webshop module. Verder zijn alle evenementen, trainingen en wedstrijden gekoppeld via een Google Calendar.
Dankzij het geïntegreerde sportsmanagement systeem kan de club zelf eenvoudig alles bijhouden. Wedstrijdverslagen, uitslagen en opstellingen kunnen allemaal feilloos worden gepubliceerd op de nieuwe website.
Rugbyclub The Dukes
Sportclub
Strategie, ontwerp en development Wordpress website